درباره ماهوت

سازه های پارچه ای، چادری و محصولات فضای باز

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع پروژه‌های معماری با تمرکز بر گسترش دانش، فناوری و فرهنگ استفاده از سازه‌های پارچه‌ای (سازه‌های کششی) آغاز نمود.

از موارد استفاده‌ی سازه‌های پارچه‌ای، که به آن سازه‌های غشایی و سازه‌های کششی نیز می‌گویند، می‌توان به مسقف کردن انواع محیط‌های روباز، اعم از مکان‌های عمومی و خصوصی، پارک‌ها، سقف ورزشگاه‌ها و زمین‌های ورزشی مانند زمین تنیس و زمین گلف و…، سقف زمین‌های بازی کودکان، مراکز تجاری و رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها و نیز انواع و اقسام آلاچیق‌ها و سایبان‌های کششی و پارکینگ‌ها، سقف استخرها و همچنین نماهای پارچه‌ای ساختمان‌ها و سایبان‌های باز و بسته شونده (سقف جمع شونده) اشاره کرد.

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت پیشرفت خود را بیش از هر چیز مدیون طراحی‌های منحصربفرد با پشتوانه دانش و تخصص، کیفیت بالای سازه، پارچه، غشا و اتصالات استفاده شده در محصولات، دقت و قدرت بالای تیم اجرایی می‌داند که این امر نهایتا منجر به کسب اعتماد کامل مشتریان و جذب سهم بزرگی از بازارهای داخلی گردیده است.

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت در چارچوب برنامه‌ریزی دقیق، اهداف خود را در بالابردن رضایتمندی مشتریان، افزایش کارایی و انگیزه کارکنان و همچنین توسعه و ارتقاء دانش و تکنولوژی خلاصه کرده است.

 

ماموریت ماهوت

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت همواره در تلاش است تا با دانش و فناوری روز دنیا همگام باشد. این مجموعه می‌کوشد تا با ارایه‌ی بالاترین کیفیت در مواد اولیه در سازه‌های پارچه‌ای و متعلقات و در کنار آن طراحی، مهندسی، ساخت و اجرای پروژه‌های مربوط به این سازه‌ها، رضایت کامل مشتریان را جلب نماید.

چشم انداز ماهوت

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت همواره امید دارد تا با ارایه بهترین کیفیت در محصولات و پروژه‌های سازه‌های پارچه‌ای، هموطنان عزیز را به استفاده از کالای مرغوب ایرانی تشویق نماید و تاکنون توانسته‌است در بازارهای داخلی سازه‌های پارچه‌ای سهم قابل توجهی را جذب نماید. از جمله اهداف شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت این است که بتواند پس از مطرح شدن به عنوان یک شرکت پیشتاز و برتر در طراحی، مهندسی و ساخت سازه‌های پارچه‌ای، مشتریان خود را همچون همیشه راضی و خوشنود نگاه دارد.

نام تجاری سازه‌های پارچه‌ای و چادری ماهوت

کلیه پروژه‌هایی که در شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت به صورت منحصر به فرد برای فضایی خاص و با توجه به نیاز کارفرما، طراحی و ساخته می‌شوند، با نام تجاری (برند) این شرکت و تحت عنوان سازه‌های پارچه‌ای ماهوت اجرا می‌شوند که دارای دسته‌بندی‌هایی نیز هستند که در ادامه بعضی از آنها را معرفی می‌کنیم.

سایبان و آلاچیق‌های ثابت و باز و بسته شونده +Shade

تمامی محصولات پیش مهندسی شده‌ی شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت که به عنوان سایبان جهت استفاده در فضاهای شخصی و عمومی طراحی شده‌اند با نام +Shade عرضه می‌گردند؛ تمرکز این مجموعه بر روی طراحی و ساخت پروژه‌های معماری خاص و متحرک، نظیر سقف استخر متحرک، آلاچیق متحرک، سایبان متحرک و سازه چادری متحرک، با مهندسی ویژه و متناسب با نیاز مشتری است.

سایبان‌های پارچه‌ای

وجود سایه و ایجاد فضایی امن در برابر آفتاب تند و بارش برف و باران، خواسته برخی کاربران و مشتریان شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت است که محصول خاص و ویژه این شرکت که کارکرد مناسب و همچنین زیبایی بسیاری دارد، سایبان پارچه‌ای کششی (غشایی) است. این محصول در شکل‌ها و فرم‌های مختلف، از چتر وارونه گرفته تا مدل‌های طاقی، علاوه بر توانایی برآورده کردن این خواسته و زیباتر کردن محیط پیرامونی، دارای تهویه طبیعی مناسب برای جلوگیری از تجمع دود و آلودگی هوا می‌باشد.

برخی از مشتریان ماهوت

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: تمام حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سازه های پارچه ای ماهوت است.
منو
خانه