اخبار

رسالت اجتماعی شرکت سازه های پارچه ای ماهوت ؛ خیریه محک

تقدیر نامه محک به شرکت سازه پارچه ای ماهوت

رسالت اجتماعی شرکت سازه های پارچه ای ماهوت ؛ پروژه خیریه محک

 

آللهم اشف کل مریض

شرکت سازه های پارچه ای ماهوت در راستای مسئولیت اجتماعی خود،  و در شرایط پاندمی ویروس کرونا و نیاز به استفاده از فضای باز ،  اقدام به ایجاد فضای سرپوشیده جهت رفاه حال خانواده های کودکان  مبتلا به سرطان و مراجعین موسسه خیریه محک نموده است.

تقدیر نامه محک به شرکت سازه پارچه ای ماهوت

تقدیر نامه محک

در این پروژه خیریه , محل حضور همراهان و خانواده های کودکان سرطانی در ساختمان محک به وسیله سقف پارچه ای PVC توسط مهندسان و طراحان شرکت ماهوت مسقف گردید .

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای و چادری ماهوت فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع پروژه‌های معماری با تمرکز بر گسترش دانش، فناوری و فرهنگ استفاده از سازه‌های پارچه‌ای (سازه‌های کششی) آغاز نمود.

از موارد استفاده‌ی سازه‌های پارچه‌ای و یا سازه‌های غشایی و سازه‌های کششی، می‌توان به مسقف کردن انواع محیط‌های روباز، اعم از مکان‌های عمومی و خصوصی، پارک‌ها، سقف ورزشگاه‌ها و زمین‌های ورزشی مانند زمین تنیس و زمین گلف، سقف زمین‌ بازی کودکان، مراکز تجاری و رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها و انواع و اقسام آلاچیق‌ها و سایبان‌های کششی و پارکینگ‌ها، سقف استخرها و همچنین نماهای پارچه‌ای ساختمان‌ها و سایبان‌های باز و بسته شونده (سقف جمع شونده) اشاره کرد.

در سالهالی اخیر شرکت ماهوت در اقدامی خلاقانه و با توجه به نیاز بیشتر مشتریان به استفاده از فضای باز در دوران کرونا اقدام به تولید محصولات فضای باز (محصولات باغی) مانند آلاچیق ، سایبان بادبانی ، چتر رستورانی و تاب نمود که مورد استقبال مشتریان زیادی قرار گرفت . این محصولات با کیفیت بالا و مناسب صادرات می باشند .

 

به امید شفای همه کودکان معصوم مبتلا به سرطان سراسر جهان

نوشته های مشابه