سازه های پارچه ای و چادری

ماهوت، تولید کننده سازه های پارچه ای و سازه های چادری و محصولات فضای باز 

سازه های پارچه ای و چادری ماهوت

شرکت معماری سازه های پارچه ای و چادری ماهوت از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع پروژه‌های معماری با تمرکز بر گسترش دانش، فناوری و فرهنگ استفاده از سازه‌های پارچه‌ای (سازه‌های کششی) آغاز نمود.

موارد استفاده‌ی سازه‌های پارچه‌ای و یا سازه‌های غشایی و سازه‌های کششی، به مسقف کردن انواع محیط‌های روباز، مانند مکان‌های عمومی و خصوصی، پارک‌ها، سقف ورزشگاه‌ها و زمین‌های ورزشی مانند زمین تنیس و زمین گلف، سقف زمین‌ بازی کودکان، مراکز تجاری و رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها و انواع و اقسام آلاچیق‌ها و سایبان‌های کششی و پارکینگ‌ها، سقف استخرها و همچنین نماهای پارچه‌ای ساختمان‌ها و سایبان‌های باز و بسته شونده (سقف جمع شونده) اشاره کرد.

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت پیشرفت خود را بیش از هر چیز مدیون طراحی‌های منحصربفرد با پشتوانه دانش و تخصص، کیفیت بالای سازه، پارچه، غشا و اتصالات استفاده شده در محصولات، دقت و قدرت بالای تیم اجرایی می‌داند که این امر نهایتا منجر به کسب اعتماد کامل مشتریان و جذب سهم بزرگی از بازارهای داخلی گردیده است.

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت در چارچوب برنامه‌ریزی دقیق، اهداف خود را در بالابردن رضایتمندی مشتریان، افزایش کارایی و انگیزه کارکنان و همچنین توسعه و ارتقاء دانش و تکنولوژی خلاصه کرده است.

پروژه های ماهوت

شرکت معماری سازه‌های پارچه‌ای ماهوت همواره در تلاش است تا با دانش و فناوری روز دنیا همگام باشد. این مجموعه می‌کوشد تا با ارایه‌ی بالاترین کیفیت در مواد اولیه در سازه‌های پارچه‌ای و متعلقات و در کنار آن طراحی، مهندسی، ساخت و اجرای پروژه‌های مربوط به این سازه‌ها، رضایت کامل مشتریان را جلب نماید.در زیر تعدادی از پروژه های شرکت سازه های پارچه ای ماهوت را مشاهده می نمایید؛ برای مشاهده اطلاعات فنی و عکس های بیشتر در رابطه با هر پروژه، بر روی تصاویر آنها کلیک نمایید.