اخبار

هفتمین سالگرد تاسیس شرکت سازه های پارچه ای ماهوت

شركت سازه هاي پارچه اي ماهوت

هفتمین سالگرد تاسیس شرکت سازه های پارچه ای ماهوت را گرامی می داریم . مسوولیت پذیری ، پشتکار و مشتری مداری تیم ماهوت در طول این سالها رمز اصلی موفقیت و پیشرفت در زمینه مشاوره ، طراحی، تولید و اجرای سازه های ثابت و باز وبسته شونده چادری بوده و هست .
همواره نقطه نظرات شما ما را در ارائه کیفیت برتر و رضایت مشتریان یاری داده است .

طراحی ،ساخت و نصب سایبان های کششی،به صنعتی کاملاً تخصصی تبدیل شده و لازم است که از شرکت های با تجربه بالا استفاده شود.شرکت سازه های پارچه ای ماهوت از پیشگامان رشته معماری با تمرکز روی سازه های چادری فعالیت خود را از سال1388 آغاز نموده است و با تیم جوان و مبتکر توانسته است این صنعت جدید را در ایران ارتقا ببخشد .

مسئولیت تمام پروژه توسط شرکت سازه های پارچه ای ماهوت

شرکت سازه های پارچه ای ماهوت مسئولیت تمام مراحل پروژه اعم از طراحی ،مهندسی ،تولید،تهیه و تدارک و نصب را براساس مشخصات تعیین شده بر عهده می گیرد.دلیل بیان این گونه مشخصات ،داشتن یک مسئول واحد برای تمام فعالیتهای بالاست یعنی در هنگام ایجاد مشکل در حین اجرای کار،فقط با یک طرف مسئول روبرو خواهیم بود.

کمترین سازه های را  می توان یافت که همانند سازه های پارچه ای دارای چنین هماهنگی و همکاری تنگاتنگی بین اجزای درگیر در طراحی ،ساخت و اجرا باشد و شاید بتوان اینگونه گفت که از زمان شکلیابی و الگویابی تا طراحی و برنامه ریزی برای نصب ،همکاری و هماهنگی بین معمار ،مهندس و مسئول ساخت و نصب اعضای این نوع از سازه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

این مطلب را هم شاید دوست داشته باشید
رفتار پارچه در سازه های چادری (بخش چهارم)

 شرکت سازه های پارچه ای ماهوت پیشرفت خود را بیش از هر چیز مدیون طراحی های منحصر بفرد با پشتوانه دانش و تخصص ، کیفیت بالای سازه، پارچه، غشا و اتصالات استفاده شده در محصولات ، دقت و قدرت بالای تیم اجرایی می باشد که این امر نهایتا منجر به کسب اعتماد کامل مشتریان و جذب سهم بزرگی از بازارهای داخلی گردیده است.

 

نوشته های مشابه