پروژه سازه چادری اکوکمپ ستاره لوت شهداد کرمان

مکان

شهداد کرمان- سازه چادری اکوکمپ

برند پارچه

Mehler آلمان

نوع پارچه

Pvc-Pvdf-PesFabric

سازه چادری اکوکمپ توریستی ستاره لوت

این پروژه سازه چادری اکوکمپ با ابعاد بزرگ و یکپارچه توسط شرکت سازه پارچه ای ماهوت برای شرکت هواپیمایی ماهان در منطقه شهداد کرمان واقع در کویر لوت با استفاده از سازه چادری (سازه کششی) طراحی ، تولید ، اجرا و نصب گردیده است .

سازه چادری اکوکمپ شهداد کرمان Shahdad Lut Star ECOCamp:

شرکت سازه های پارچه ای ماهوت مفتخر است که در این پروژه در کویر شهداد به عنوان گرمترین نقطه ایران ( اکو کمپ ستاره لوت شهداد کرمان)، در طراحی، ساخت و نصب این سازه پارچه ای لوکس  و همچنین ۵۶ کمپ توریستی در کشور پیشگام بوده و این مجموعه را به تعداد ۵۶ چادر اقامتی مجهز نموده است که پس از میزبانی از میهمانان خارجی اکنون اقامت برای عموم امکانپذیر است.

طراحی و تولید اکوکمپ های لوکس توریستی :

این اکوکمپ امکان تجربه اقامت در طبیعت بکر کویر را در چادرهایی با کلیه امکانات رفاهی یک هتل ۵ ستاره برای میهمانان فراهم میکند.

شرکت ماهوت اولین و تنها تولید کننده چادر های اقامتی لوکس برای اکو کمپ ها در خاورمیانه بوده و توانایی طراحی، ساخت و تطبیق این چادرها را برای اقلیم های متفاوت در اقصی نقاط ایران دارد.

شرکت سازه های پارچه ای ماهوت

همکاران ما آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند .
شوروم و نمایشگاه دائمی محصولات باغی واقع در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران می باشد .
آدرس : تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای اتوبان نیایش ، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ، دهکده سبز ، دفتر شرکت سازه های پارچه ای ماهوت
شماره تماس : ۰۹۱۲۸۰۲۸۰۲۹
تلفن کارخانه : ۳۶۴۲۸۱۷۹-۰۲۱امروزه در سراسر دنیا بازار بوم گردی لوکس  (Glamping) به سرعت در حال گسترش است. تنها چند کمپانی انگشت شمار در دنیا منحصرا چادر های اقامتی را برای این اکو کمپ های خاص طراحی و تجهیز می نمایند.

بازگشت به لیست

نمونه کارهای مشابه