سازه چادری غرفه ماهوت نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ۹۷

مکان

تهران

برند پارچه

Mehler آلمان

نوع پارچه

Pvc-Pvdf-PesFabric

حضور شرکت سازه های پارچه ای ماهوت همچون سالهای گذشته در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، با استقبال چشمگیر بازدیدگنندگان و میهمانان گرامی از غرفه این شرکت همراه بود .

سازه چادری به سبک سازه های پارچه ای واقع در محوطه مسجدالنبی مدینه (چتر مسجدالنبی) (چتر مدینه) و با طرح های گل روی آن ، غرفه این شرکت را خاص و منحصربفرد کرده بود . این سازه کششی با دو ستون و  در متراژ ۶۶ متر مربع در فضای باز نمایشگاه احداث گردید.

همچنین برای اولین بار در ایران شرکت ماهوت با قراردادن یک خودرو با وزن حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم به روی پارچه PVC  به صورت معلق ، تخصص و قدرت خود را به رخ بازدیدکنندگان کیشد . این امر خطیر با اراده و تخصص تیم فنی ماهوت امکان پذیر شد و  همگان قدرت اجرایی تیم ماهوت را با استفاده از پارچه و اتصالات را برای تحمل وزن زیاد در برف و باران و باد را به عینه مشاهده نمودند . بسیاری از بازدیدکنندگان برای اطمینان از این اتفاق هیجان انگیز وزن خود را به وزن خودرو اضافه کرده و به روی پارچه می رفتند و عملا تست پارچه را انجام می دادند تا خیالشاناز بابت قدرت تحمل پارچه و کیفیت کار شرکت سازه های پارچه ای ماهوت عملا راحت شود .