سقف متحرک رستوران شاندیز جردن VIP

مکان

تهران

برند پارچه

Mehler آلمان

نوع پارچه

Pvc-Pvdf-PesFabric

مجموعه تشریفاتی رستوران و کافی شاپ شاندیز واقع در خیابان جردن تهران (بلوار صبا) یکی از مجموعه‌هایی ست که از همه لحاظ در بالاترین سطح استانداردها قرار دارد و می‌توان طراحی داخلی محیط، ظروف، کیفیت سرویس‌دهی این رستوران را مثال‌زدنی دانست.

مدیریت محترم مجموعه رستوران شاندیز جردن VIP، با مطالعه بسیار در مورد امور رستوران‌داری در عالی‌ترین سطح، و همچنین تلفیق ایده‌های جذاب فضا و غذای سنتی با معماری جدید و بسیار لوکس، توانسته یکی از موفق‌ترین رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های حال حاضر پایتخت را از نظر طراحی و کیفیت غذا ارائه کرده و میزبان میهمانان خاص خود در این رستوران باشد.

در قسمت بیرونی و فضای باز رستوران شاندیز جردن VIP استفاده از پوششی که ضد آفتاب و باد و باران بوده و با فضای زیبا و لوکس رستوران نیز همخوانی داشته باشد، لازم به نظر می‌رسید. مدیریت محترم رستوران شاندیز جردنVIP  پس از دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت سازه‌های پارچه‌ای ماهوت، به این نتیجه رسیدند که استفاده از سقف متحرک مدل پیشرو می‌تواند نیازهای آنها را به خوبی برآورده سازد. درنتیجه سقف متحرک مدل پیشرو توسط کارشناسان فنی شرکت ماهوت در اسفندماه ۱۳۹۵ احداث گردید.